Sağlığa Destek Projelerimiz

Biruni Laboratuvarı olarak, sağlık alanında destekleyici projelerimizle topluma hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Toplumun sağlık ve refahını desteklemek için sürekli olarak çalışmaktan gurur duyuyoruz ve bu projelerin sağlık alanında olumlu etkiler yaratmasını umuyoruz.

Hijyenik Oyun Alanı Projesi

Biruni Laboratuvarı olarak sağlıklı ve kaliteli yaşamın her bireyin hakkı olduğunu biliyor ve destekliyoruz. Bu amaçla 2018 yılı Mayıs ayında Gülmek İyileştirir Derneği ile kanser hastası çocuklar ve yakınlarına destek olmak için bir araya geldik.

Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak derneğin ilk projesi olan kanser hastası olan çocuklara hizmet verecek oyun alanının düzenlenmesi projesini üstlendik. Yaptığımız oyun alanı ile kanser hastalığı ve tedavisi nedeniyle bağışıklık sistemi zayıflayan ve sosyal yaşama dahil olamayan 3 ile 10 yaş arasındaki çocuklarımıza ihtiyaçları olan oyun ve yaşıtları ile sosyalleşme desteğini sağlamayı amaçladık. Oyun alanını gerekli hijyen koşullarını göz önünde bulundurarak hayata geçirdik.

Vodafone 40. İstanbul Maratonu Koşusu

Gülmek İyileştirir Derneği’ne destek olmak amacıyla Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak 2018 yılı Kasım ayında Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda 105 kişi olarak koşuya katıldık.

Kan Tahlili Desteği

2020 yılında Covid-19 Koronovirüs salgını sürecinde Gülmek İyileştirir Derneği aracılığıyla kanser tedavisi gören çocuklarımızın yanındaydık. Kanser tedavisi nedeniyle belirli zamanlarda hastaneye giderek kan vermek zorunda olan çocuklarımıza kan tahlili desteği verdik.

Desteğimiz sırasında kanser tedavisi almakta olan minik Elif Duru’nun bizler için yaptığı özel resmi için kendisine sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemek için hizmetlerimizi sevgi ve inançla sürdürmeye devam ediyoruz.

Gülen Kupa

Biruni Laboratuvarı olarak 1983 yılında başladığımız hizmet hayatımıza 41 yıldır, her bireyin eşit şartlarda, sağlıklı bir yaşam sürmeye hakkı olduğuna inanarak devam etmekteyiz. Amaç edindiğimiz bu misyonumuzla, gülmeye ihtiyacı olan çocuklarımıza ve ailelerine destek olabilmek adına bu sene, çalıştığımız kurumlara yeni yıl hediyesi olarak Gülmek İyileştirir Derneği’nin Gülümseten Ürünler Kataloğundan kupa satın alımı gerçekleştirdik.