Can Dostlarımıza Destek Projelerimiz

Sokaktaki can dostlarımızın bakımı, tedavisi ve barınması için çeşitli projeler ve çalışmalar yürüterek toplumun duyarlılığını artırmayı ve onların haklarını korumayı amaçlıyoruz.

Yuva Desteği

Beşiktaş Belediyesi’nin yürüttüğü, Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak destekte bulunduğumuz “Kedi Evi” projesi ile can dostlarımız sıcak yuvalarına kavuştu. Sevginin ve paylaşmanın iyileştirici gücüne inanarak doğaya ve insana olan duyarlılığımızı, sokakta yaşayan can dostlarımızın mutlu ve güvenli bir yaşam sürdürebilmeleri için de gösteriyoruz.

Su ve Mama Kabı Desteği

Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak tüm canlıların dünyada eşit yaşam hakları olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda şubemizin önünde sokakta yaşayan can dostlarımız için su ve mama kabı projesini hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Koruyucu Aile Çalışmamız ( Masal ve Eliza )

4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde, Biruni Laboratuvarı olarak Eliza’nın, Biruni Genetik olarak da Masal’ın Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki koruyucu ailesi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sevgili Eliza ve Masal, ailemize hoş geldiniz!

Sevgi paylaştıkça çoğalır, güç ve anlam kazanır. Biruni Laboratuvarlar Grubu olarak, tüm canlıların bu dünyada eşit yaşam haklarına sahip olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Sevginin iyileştirici gücüne olan inancımızla, doğaya ve insana olan duyarlılığımızı, sokakta yaşayan can dostlarımızın mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için de gösteriyoruz.

Bu özel günde, sokak hayvanlarına olan sorumluluğumuzu hatırlıyor ve onların yaşam kalitesini artırmak için çalışmaya devam ediyoruz.