Afet Bölgesine Desteklerimiz

Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak depremin ilk saatlerinden itibaren resmi makamlarla iletişim halinde olarak desteklerimizi deprem bölgesine ulaştırmaya devam ettik. Hazırladığımız yardım kolilerimizi deprem bölgelerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılması için İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin Yenikapı’daki toplanma merkezine teslim etti.

Minik Kahramanlarımız İçin Koli Yardımı

Ülkece üzüntüsünü derinden yașadığımız deprem afeti sonrası yaralarımızı sarabilmek, deprem bölgesindeki yașamlara dokunabilmek için Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak Gülmek İyileștirir Derneği’nin yürüttüğü “Depremde Zarar Gören Minik Kahramanlar için Koli Yardımı” projesine dahil olmak istedik. Deprem bölgesindeki hastanelerde tedavi gören çocuklarımıza hediye koli gönderiminde bulunduk.

Deprem Bölgesindeki Kadın Girişimcilere Destek Projesi

Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak deprem bölgesinin sürdürülebilir bir geleceğe ilerlemesi için çabalayan kadın girişimcilerimize, hazırladıkları el emeği kalpli anahtarlıklardan satın alarak destek olmaya çalıştık.

Deprem Bölgesindeki Öğrencilerin Eğitimlerine Destek Projesi

Biruni Laboratuvarı Ailesi olarak depremden etkilenen öğrencilerimizin sürdürülebilir bir eğitim hayatına sahip olabilmeleri için Türk Eğitim Vakfı’nın yürüttüğü “Yarıda Kalmasın Burs Fonu” projesine tüm paydaşlarımız adına destekte bulunduk.