Ebola Virus Hastalığı
Ebola virus hastalığı , Ebola virusunun (EV) etken olduğu vücutta ateş ve kanamalarla seyreden bir infeksiyon hastalığıdır.   

Dışkıda Gizli Kan Testi
Dışkıda gizli kan testi vücutta gizli bir kanamaya bağlı olarak dışkı örneğinde gizli kan varlığını gösteren bir laboratuvar testidir.   

Böbrek Hastaları İçin Düşük Fosforlu Diyetin Önemi
Böbrekler kandaki fosfor seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Böbrek bozukluğunda kandaki fosfor düzeyleri yükselir. Yüksek fosfor kan kalsiyum düzeyini düşürür. Bu da kemik hastalığına yol...  

Down Dörtlü Tarama Testi
Down Dörtlü Tarama Testi Dörtlü tarama testi nedir? Doğum öncesi hamilelik döneminde yapılan bir testtir. Dörtlü tarama testi bebekte gelişimsel veya kromozomal bozukluk olabilme riskini...  

Grip (İnfluenza)
Grip (influenza) güz sonu ve kış aylarında sıklığı artan bir virus hastalığıdır.  

Laboratuvarımıza gelmeden önce sizlere yararlı olacak bilgiler aşağıda sunulmuştur. Doğru ve güvenilir sonuç alabilmek için bu kurallara uyulması gerekmektedir.


07.05.2015 tarihinde Prof. Dr. Tanju Atamer tarafından ELEKTROFOREZ SİSTEMLERİ (Protein Elektroforezi ve İmmunelektroforez) Eğitimi verilmiştir. 
KEMERBURGAZ ŞUBEMİZ YENİ ADRESİNDE HİZMETİNİZDEDİR. 
İstanbul Caddesi Koton Mağazası Üstü Göktürk (212) 322 68 22
PRO-PSA Toplantısı 
30 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilen Pro-PSA konulu toplantının sunumlarını Liquid Biopsi (Mayıs 2014) Pro-PSA (Mayıs 2014) Prostat Kanseri Konusunda...© , Biruni Laboratuvarı - Her hakkı saklıdır.
    
 Mecidiyeköy

 Kadiköy

 Bakırköy

 Etiler

 Nişantaşı

 Ulus

 Ataşehir
 Erenköy

 Acıbadem

 Çekmeköy

 Yeşilköy

 Kemerburgaz

 Bahçeşehir